Polpharma wśród Klientów Centro-chem

W stale rozwijającym się rynku sprzedaży surowców chemicznych silne i niezawodne relacje są nieocenione. Naszą działalność opieramy na stabilnej i długoterminowej współpracy. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z zaufania, jakim od wielu lat darzy naszą firmę Polpharma - największy producent leków i substancji farmaceutycznych w Polsce, który działa od 85 lat.

Opublikowano
Autor @developers

W stale rozwijającym się rynku sprzedaży surowców chemicznych silne i niezawodne relacje są nieocenione. Naszą działalność opieramy na stabilnej i długoterminowej współpracy. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z zaufania, jakim od wielu lat darzy naszą firmę Polpharma – największy producent leków i substancji farmaceutycznych w Polsce, który działa od 85 lat.

Branża farmaceutyczna stawia przed dostawcami chemicznymi szczególnie restrykcyjne wymagania w zakresie jakości towaru, warunków przechowywania surowców oraz bezpieczeństwa.

Centro-chem to nie tylko dostawca surowców chemicznych, ale również partner, który zawsze stara się iść o krok dalej, by sprostać najwyższym standardom i zapewnić bezpieczny łańcuch dostaw.

Jesteśmy dumni, że nasze zorientowanie na jakość i bezkompromisowe podejście do bezpieczeństwa, a także wysokie standardy obsługi Klienta sprawiają, że takie marki jak Polpharma decydują się na współpracę z nami. Dzięki naszej wieloletniej współpracy stworzyliśmy skuteczne kanały komunikacji i wypracowaliśmy procedury, które pozwalają na szybkie zrozumienie potrzeb naszych Klientów, a wszelkie problemy i wątpliwości rozwiązywane są sprawnie i precyzyjnie.

Szukasz dostawcy surowców chemicznych dla swojego biznesu? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą produktową tutaj.